Головна освіта Українські школярі вивчатимуть основи інформатики вже з 2 класу

Українські школярі вивчатимуть основи інформатики вже з 2 класу

302

Новий предмет називатиметься "Сходинки до інформатики". Окрім наймолодших, його запровадять і у п'ятих класах, які також навчаються за новими державними стандартами. Натомість старшим учням доведеться чекати 9-го класу, в якому традиційно починають вивчати інформатику.

Вони сідають за комп'ютер, як тільки навчаться ходити. Дитинство сучасних малюків без сучасних технологій уявити важко. І не завжди це йде їм на користь. Виправити проблему взялись освітяни. І запровадили основи інформатики вже з другого класу. Предмет назвали "Сходинки до інформатики". Поряд з другокласниками за новими державними стандартами навчаються і цьогорічні п'ятикласники. Підручники, кажуть чиновники, область отримала майже повністю.
 
Іван Запорожан, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА: "Вікові особливості підручника передбачені. Вчителі отримали на сьогодні методичні рекомендації з викладання курсу інформатики чи "Сходинок до інформатики"… Там є санітарні норми використання комп'ютера, скільки можна на уроці його використовувати. Бо чим менша дитина, тим більше змучується і більше навантаження на очі".
 

Середні школи області комп'ютерними комплексами забезпечені повністю і підключені до Інтернету. Достатньо комп'ютерів мають і більшість 9-річних шкіл Тернопільщини.

Іван Запорожан, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА: "Ми практично ще маємо потребу 63 комплекси по області, які треба поставити ще у 9-річні школи. Я хочу заспокоїти всіх. Це не означає, що в цих школах немає комп'ютерів, вони є. Але саме державної поставки не було. Вони куплені за гроші спонсорів, за рахунок місцевих бюджетів".

Ще проблемніше з початковими школами. На 220 навчальних закладів – 60 комп'ютерів. Щоправда у третині цих шкіл навчається по кілька учнів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here