додому культура Українські письменники завтра штурмуватимуть Говерлу

Українські письменники завтра штурмуватимуть Говерлу

376

Українські письменники завтра  штурмуватимуть Говерлу. У День Незалежності  вони піднімуться на найвищу гору країни, аби читати там вірші. Таку акцію проводять не вперше, а головне завдання, яке ставлять перед собою – будити дух українців.

Свої вірші на висоті читатимуть поети із різних куточків України. Ініціатором поетичного сходження на Говерлу минулого року став голова івано-франківської спілки письменників України Євген Баран. Тоді і вирішили зробити акцію традиційною.

Володимир Шовкошитний, секретар спілки письменників України: "Минулого року, коли оцей чоловік Євген Баран і інші письменники – Процюк – це івано-франківський письменник, інші письменники, піднялися на Говерлу, сидить купа-купезна народу, і кажуть: це ви поети? – А ці, відхекуючись – ми поети. – То читайте!.. Їм не дали навіть передихути".

Олександр Косенко, поет (Кіровоград): "Коли ми прийшли на Говерлу, а там чекають люди і чекають не лише місцеві, а з Черкас. Звідки ж ви, люди? Ми з Черкас.. То, мабуть, ради цього треба було туди дертися".