додому надзвичайне Українські моряки на провокації не піддаються

Українські моряки на провокації не піддаються

503

Українські моряки на провокації не піддаються проте психологічний тиск, в тому числі на родини військовослужбовців, потужний. Сайт Міністерства оборони повідомляє, будь-які намагання командування Чорноморського флоту Російської федерації переманити військових моряків на бік самопроголошеної влади Криму та Севастополя “великою зарплатою” та “соціальним пакетом” закінчилися провалом.

Психологічний тиск, спроба силового захоплення та провокації в таких умовах доводиться служити українським військовим морякам в Криму. Найбільше військовослужбовців зараз турбує безпека їх родин.

– Сформували список моряків, які є в штабі ВМС, на кораблях і вже до їх родин, включно в садочки, в школи приходять певні особи і звертаються до дітей такими словами: "Ми знаємо, що твій тато зрадник, передай йому привіт." Єдине, що турбує моряків це здоров'я і життя своїх рідних, – розповідає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Допомога військовослужбовцям потрібна моральна і фінансова. Як допомогти військовим можна знайти на сайті Міністерства оборони України та в соціальних мережах. Найнеобхідніший інформаційний супровід та правдиве висвітлення подій, каже Леонід Бицюра.

– Вже з'явилися російські військові у формі українській, вони перешили шеврони на формі. І вже їх дії будуть показуватися як дії військово-морських сил України. Дуже багато перекрученої інформації, особливо з російських каналів, які домінують в Криму,вони показують, що там є біженці з України, що є масовий перехід на бік Росії, здача зброї, – говорить Леонід Бицюра.

Незважаючи на погрози, тиск, провокації українські моряки залишаються вірними присязі, кажуть, що не здадуть ні своїх екіпажів, ні кораблів та будуть триматися до останнього.