Головна суспільство Українські автоінспектори проводять щорічну спецоперацію “Автобус”

Українські автоінспектори проводять щорічну спецоперацію “Автобус”

270

Українські автоінспектори проводять щорічну спецоперацію "Автобус". Захід, кажуть, профілактичний, проте щоразу має результат. Адже кожне вчасно виявлене порушення чи несправність транспорту може зберегти не одне життя. Цьогоріч операція триває з 20 травня до 20 червня. попередження аварійності на пасажирському транспорті та роботи пасажироперевізників.

Їх відповідальність – десятки людських життів. Попри дозволені трохи більше 40 пасажирів, переповнені маршрутки та автобуси явище не рідкісне. Проїжджаючи зупинку ми фактично довіряємось не лише водієві, який за кермом, а й людям, які забезпечують справність автомобіля. На відповідальності автоінспекторів – контроль за дотриманням усіх вимог. Він, кажуть, постійний, проте особливо ретельний під час щорічної спецоперації "Автобус". Триває вона місяць. І виправдовує себе. Щоразу правоохоронці складають кілька сотень протоколів.

У 2010-му році виявили більше тисячі порушень правил дорожнього руху водіями. Порушення різні. Водії сідають за кермо у нетверезому стані, перевізників штрафують за недотримання вимог безпеки перевезень: встановлені додаткові сидіння для пасажирів, несправні аварійні виходи або й сам транспорт. Операція "Автобус-2014" стартувала 20 травня і триватиме до 20 червня. І хоча захід профілактичний, цільових перевірок автопідприємствам та перевізникам не оминути.

– Основним завданням заходів є профілактика ДТП і порушення ПДР на пасажирському транспорті. Під найбільшим контролем працівників ДАІ будуть перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку та на екскурсії, – розповів начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here