додому Новини “Українська мова перемогла”: під час відкриття радіодиктану національної єдності пояснили, чому двомовність...

“Українська мова перемогла”: під час відкриття радіодиктану національної єдності пояснили, чому двомовність – в минулому

674

Дискусії про двомовність в Україні залишилися в минулому, українська мова перемогла. На цьому наголосив виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час відкриття радіодиктанту національної єдності у Таврійському національному університеті ім. Вернадського в Києві.

«Дискусії про двомовність в Україні залишилися в минулому. Українська мова перемогла», – наголосив він. Карандєєв додав, що дискусії про місце української мови на світових комунікативних майданчиках теж минули.

Також глава МКІП нагадав, що за підтримки першої леді України впроваджуються проєкти з поширення української мови як однієї з актуальних мов культурного діалогу, зокрема, в музейних електронних гідах.

Крім того, він акцентував, що великим досягненням є те, що українська мова «стає однією з мов діалогу і комунікації на міжнародних платформах, конференціях та інших комунікативних майданчиках», а також предметом інтересу іноземців «через героїзм Збройних сил України, через стійкість українського народу».