Головна суспільство “Україна має бути єдина і неділима”, – представник сходу України, депутат Луганської...

“Україна має бути єдина і неділима”, – представник сходу України, депутат Луганської обласної ради Сергій Шахов

399

"Україна має бути єдина і неділима", – про це заявив сьогодні представник сходу України громадський діяч з Луганщини Сергій Шахов. Він  – голова Всеукраїнського громадського об'єднання "Народна довіра", яке збирає активістів у різних областях України задля обговорення чи не найголовнішого на сьогодні питання – як об'єднати країну. Сьогодні Сергій Шахов поспілкувався і з тернопільськими активістами на круглому столі "Об'єднаємо країну! Як збалансувати інтереси центру та регіонів України?".

Українців прагнуть розділити штучно, вважає громадський діяч з Луганщини Сергій Шахов. Люди на сході країни залякані, що з ними розправиться "Правий сектор", так звані "бандерівці", а ще, особливо люди похилого віку, що їх змусять розмовляти українською мовою.  Штучний бар'єр, який виріс між Сходом і Заходом України – справа рук політиків, переконує Сергій Шахов.

– Політики сьогодні грають життям людей. Ніхто не хоче війни. Ні тут, ні там. Кому ж це вигідно? Вигідно Росії, вигідно, щоб ми були слабкими, політикам, які посіли в кріслах і не хочуть їх звільняти, – говорить голова Всеукраїнського громадського об'єднання "Народна довіра" Сергій Шахов.

В українців значно більше об'єднуючих факторів, вважає Сергій Шахов. Це, насамперед, спільні проблеми: дороги, високі ціни, низька заробітня плата і  чимало іншого.

– Бо не люди із Західної України приїхали і перекрили воду, побили дороги, яких немає сьогодні ні у вас, ні там. Проблеми одні, які треба вирішувати.

Після круглих столів у Луганську, Миколаєві та Тернополі Сергій Шахов каже, люди розуміють, що федералізація розірве країну на шматки. У цих умовах українцям треба об'єднуватися і шукати спільні шляхи виходу із ситуації.

– Між нами немає ніякої стіни, зокрема мовної. Якщо я буду говорити на російській мові, то мене також будуть розуміти. Я спілкувався з жителями Львова і вони зразу переходили на російську мову. Ніякої проблеми не було. Владі не до нас. Владі до виборів. І тільки ми можемо сьогодні навести у цьому безладі порядок і зможемо об'єднати наші національні ідеї, і мовні якісь сперечання між собою, – каже Сергій Шахов.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here