додому Новини УГКЦ оголосила 24 лютого Днем молитви і посту за припинення війни

УГКЦ оголосила 24 лютого Днем молитви і посту за припинення війни

370

В УГКЦ 24 лютого оголошено Днем молитви і посту за припинення війни, за справедливий мир. Цього дня Предстоятель УГКЦ запрошує всіх вірних та людей доброї волі до молитовного спільного стояння.

24 лютого  0 9 годині за київським часом «Живе телебачення» розпочне марафон безперервної спільної молитви Церкви, який триватиме 12 годин. Про це розповів Патріарх Святослав у відеозверненні, інформує Департамент інформації УГКЦ.

«Перед нами постала жахлива дійсність, — вважає духовний лідер УГКЦ, — війна зранила саме серце українського суспільства — сім’ю, передусім змушуючи багатьох членів родини жити у вимушеній сепарації. Крім того, ми зауважили, що в нашій державі з’явилися нові категорії сімей. Близько 200 тисяч українських родин мають важкопоранену особу: сина, батька, чоловіка чи дитину, 35 тисяч — зниклого безвісти рідного і ще 50 тисяч — члена сім’ї, у якого немає руки або ноги».

«Усе це великим тягарем падає на плечі сім’ї. Тому наша Церква сьогодні опановує новий вид служіння, який можна назвати душпастирством людей, які горюють, не знають, як будувати своє життя. Дуже важливо, щоб у ці сумні роковини світ почув про біль України і засудив геноцид українського народу, вчинений росією. Нашою силою в цих обставинах є молитва», — переконує Блаженніший Святослав.