додому Новини Куди йти у випадку надзвичайної ситуації? (Фото)

Куди йти у випадку надзвичайної ситуації? (Фото)

607

У випадку надзвичайної ситуації, якщо буде відсутня електроенергія, централізоване тепло- та водопостачання, 12 освітніх закладів припиняють роботу та стають пунктами масового проживання населення. Розміщені вони практично в усіх мікрорайонах міста.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Днями міський голова Сергій Надал оглянув приміщення одного з тимчасових пунктів проживання населення у випадку блекауту, що на вул. Михайла Грушевського у Тернополі.

«У місті визначено 12 об’єктів, зокрема, це освітні заклади, які у випадку надзвичайної ситуації стануть пунктами масового проживання населення. Тут мешканці зможуть проживати певний період часу. Сюди буде забезпечено подачу тепла й усіх базових потреб, – зазначає Сергій Надал. –  Наразі перевіряємо, як заклади підготовлені, щоб приймати мешканців у випадку критичних ситуацій. Зокрема, це наявність польової кухні, води, продуктів, побутової хімії, подовжувачів для зарядки телефонів та інших потрібних речей. Оглянули пункт у спеціалізованій школі №3. Тут є все необхідне та у випадку надзвичайної ситуації, цей пункт зможе приймати людей».