![Пукнт проживання 18102023 (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/puknt-prozhyvannia-18102023-1-640x426.jpg)
У випадку надзвичайної ситуації, якщо буде відсутня електроенергія, централізоване тепло- та водопостачання, 12 освітніх закладів припиняють роботу та стають пунктами масового проживання населення. Розміщені вони практично в усіх мікрорайонах міста.
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
Днями міський голова Сергій Надал оглянув приміщення одного з тимчасових пунктів проживання населення у випадку блекауту, що на вул. Михайла Грушевського у Тернополі.
«У місті визначено 12 об’єктів, зокрема, це освітні заклади, які у випадку надзвичайної ситуації стануть пунктами масового проживання населення. Тут мешканці зможуть проживати певний період часу. Сюди буде забезпечено подачу тепла й усіх базових потреб, – зазначає Сергій Надал. – Наразі перевіряємо, як заклади підготовлені, щоб приймати мешканців у випадку критичних ситуацій. Зокрема, це наявність польової кухні, води, продуктів, побутової хімії, подовжувачів для зарядки телефонів та інших потрібних речей. Оглянули пункт у спеціалізованій школі №3. Тут є все необхідне та у випадку надзвичайної ситуації, цей пункт зможе приймати людей».