додому Головні Учні мистецької школи села Васильківці колядою вирішили допомогти нашим Збройним силам

Учні мистецької школи села Васильківці колядою вирішили допомогти нашим Збройним силам

446
Все задля перемоги. Учні мистецької школи села Васильківці колядою вирішили допомогти нашим Збройним силам. Своїми голосами діти змогли зібрати гроші на дрон, який незабаром передадуть бійцям на фронт. Подробиці – далі.
Це учні мистецької школи села Васильківці на Чортківщині. За доброю традицією, перед новорічно-різдвяними святами вони щороку готують музичне привітання, яким піднімають настрій усім жителям громади. Але цьогоріч діти вирішили, що з колядою не лише будуть ходити від хати до хати, але й своїми голосами допомагатимуть нашим Збройним Силам.

Роман Сагайдак, керівник закладів культури Васильковецької громади, каже: “Вони проявили ініціативу – ходили колядувати по організаціях, підприємствах. І зібрані кошти втілилися в невеличкий дрон для наших захисників. Такий потрібний зараз на передовій”.

Таку ініціативу дітей підтримала уся Васильковецька громада. Батьки та вчителі допомагали організувати коляду, а мешканці сіл щедро донатили, поповнюючи збір коштів на безпілотник. Голова громади каже, сьогодні є у всіх лише одна заповітна мрія, аби найшвидше настала перемога і кожен боєць повернувся живим додому.

Дрони – це очі захисників. Вони дозволяють бійцям дистанційно вести розвідку вздовж всієї лінії фронту, виявляти ворожі сили та техніку, коригувати артилерійський вогонь. Тож діти радіють, що своїм талантом змогли назбирати кошти на безпілотник та допомогти захисникам на фронті.