додому духовність Учні Коханівської школи випікали солодощі, аби дарувати їх дітям з інтернату

Учні Коханівської школи випікали солодощі, аби дарувати їх дітям з інтернату

471

Відчуттям свята, душевним теплом та солодощами ділились сьогодні учні Коханівської школи Збаразького району з вихованцями Петриківського будинку-інтернату. Свято Миколая не обходиться без подарунків, тож привезли із собою чимало сюрпризів, а ще – свій талант та гарний настрій.

Школа в Коханівці Збаразького району невелика – 62 дітей та 15 вчителів. Але справа не у кількості. Щорічно учні збирають пожертви для дітей сиріт. Минулого року приїздили перед Миколаєм із концертом у Петриківський геріатричний будинок-інтернат. Цього разу – у Петриківський дитячий будинок-інтернат. Приїхали, аби поділитись святковим настроєм, і, як розповідають юні артисти, підтримати дітей і показати, що вони не забуті.

Софія Андрійчук, учениця школи с. Коханівка Збаразького р-ну: "Перед Миколаєм прийнято дарувати подарунки, і ми вирішили на себе так само взяти роль таких собі миколаїв, допомогти, подарувати цим дітям трішки казки".

Клавдія Панасюк, в.о. директора школи с. Коханівка Збаразького району: "Діти з великим бажанням віднеслися до цього. Вони принесли з дому хто що міг, несли гроші, знайшли спонсора, щоб зміг оплатити наші транспортні витрати, діти позносили солодощів дуже багато різних, закрутки несли, принесли розмальовки, книжки такі різного плану, іграшки. Одяг навіть підготували, привезли".

Серед подарунків – і зроблені власноруч. У шкільній їдальні учні старших класів пекли для дітей солодощі.

Іванна Горошко, учениця школи с. Коханівка Збаразького р-ну: "Ми їх пекли з вчителями старших класів, з вчителькою математики, української мови. Ну, ніби кожен робив щось: одні прикрашали їх ніби шоколадом, інші – глазур'ю різних кольорів".

Свято для вихованців інтернату – не лише подарунки. Вони, кажуть педагоги, ніколи не фальшивлять і відчувають щирість. Дітям із Коханівки із радістю аплодували.

попередня статтяТернопіль отримає нові тролейбуси
наступна статтяСезон новорічних ранків у Тернополі відкрито