додому Новини Учні Чортківського вищого професійного училища долучилися до благодійного марафону “Діти – Янголи...

Учні Чортківського вищого професійного училища долучилися до благодійного марафону “Діти – Янголи Миру”

404

vlcsnap-2014-11-18-17h21m35s233Учні Чортківського вищого професійного училища долучилися до благодійного марафону “Діти – Янголи Миру”, який започаткувала громадська організація “Молодь за вищу освіту”. Вони організували концерт і флешмоб: вишикувалися  у символічний тризуб на площі перед своїм навчальним закладом,запустили у небо жовто-блакитні “кульки  миру” та продемонстрували плакати із закликами припинити війну.

“Я люблю тебе, Україно!”, “Мир українській землі!”, “Україна – єдина країна!”, “Захистимо свою мову, націю, Україну!”, – плакати із такими гаслами у руках учнів Чортківського вищого професійного училища. Прохолода і дощ не лякають. Чортківчани одними із перших в області відгукнулись на ініціативу Міністерства освіти – свої бажання миру і змін у державі висловили у віршах, піснях і танцях.

– Своєю акцією ми хочемо показати, що ми – патріотична держава, ми думаємо про патріотизм наших дітей, патріотизм наших учнів і ми намагаємось до всього підходити з розумінням і підтримкою того, що зараз відбувається, – говорить директор Чортківського вищого професійного училища Олег Іванілов.

Підтвердженням того, що попри професію у стінах училища учні навчаються партіотизму, є нещодавно відкрита і освячена меморіальна дошка, присвячена героям Небесної сотні. Прикладом героїзму і любові до рідної землі є подвиг чортківчан, які загинули у зоні АТО – Дениса Громова із Росохача і Романа Ільяшенка із Чорткова. Ці юнаки віддали життя за волю і незалежність, мир і спокій в Україні. Вони – не герої минулих часів, вони – ті, хто жили поруч, їх тіла учні зустрічали, а згодом оплакували разом з усіма земляками.

– Зважаючи на ситуацію в нашій країні, ми вже другий рік поспіль намагаємося приділити велику увагу патріотичному вихованню. Це не один із найкращих наших заходів, але все ж – один іхз провідних, бо були в ньому залучені учні всього нашого навчального закладу. І вони продемонстрували, що готові захищати Батьківщину і бути як єдине ціле у разі, якщо потрібно захищати Батьківщину, – каже викладач Чортківського вищого професійного училища Світлана Візнюк.

Більше про біль і відчай, патріотизм, стійку громадянську позицію йтиметься у програмі Галини Мацейків “Погляд зблизька” на каналі TV-4 у неділю, 23 листопада о 14:00.