додому Новини Учасники розмовного клубу “Слово” передали на фронт зарядну станцію і цифрові професійні...

Учасники розмовного клубу “Слово” передали на фронт зарядну станцію і цифрові професійні рації

335

Зарядну станцію і цифрові професійні рації передали бійцям 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” учасники розмовного клубу “Слово.” Мешканці міст і сіл, де ведуться активні бойові дії, у Тернополі знайшли не лише прихисток, а й можливість удосконалити українську мову, поспілкуватись з однодумцями, а ще – допомогти фронту.

На Перемогу має працювати кожен – переконані учасники розмовного клубу “Слово”. Ідея заробити гроші
і допомогти фронту з’явилась після вдалого виступу їхнього хору. Репертуар формували на основі патріотичних пісень. Допомагали викладачі музичної школи. З виступом учасники клубу побували на підприємствах, в організаціях, згодом організували вертеп, водили козу і колядували.

До доброї справи залюбки долучалися благодійники. І ось цей день настав. Зарядну станцію і цифрові професійні рації передали старшому сержанту 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Степанові Барні.

Той розповів: там, на передовій, потрібен надійний зв’язок, який не підведе у складну хвилину. У цьому випадку йдеться не просто про виконання завдань, а й про порятунок життя. Військова рація забезпечує наших захисників критично важливим потенціалом можливостей у той момент, коли вони його потребують. А зарядна станція – своєрідний павербанк, про переваги якого під час війни і переконувати не треба.

Учасники клубу продемонстрували неабиякі знання про бійців і успіхи гірсько-штурмової бригади, про романтичну назву “Едельвейс”! А мешканка Маріуполя за таку обізнаність отримала від військового справжній шеврон. Люди розпитували у військового про свої міста та села і цікавилися, чи корисними будуть їхні дарунки.