додому Новини Учасники гурту “Брати Гадюкіни” передали невиключні права на пісню “Файне місто Тернопіль”

Учасники гурту “Брати Гадюкіни” передали невиключні права на пісню “Файне місто Тернопіль”

1449

vlcsnap-2014-11-10-17h42m32s97“Файне місто Тернопіль” – неофіційний гімн нашого міста. Учасники гурту “Брати Гадюкіни” передали нам невиключні права на пісню, побувавши в Тернополі в рамках концертного туру. Це означає, що авторське право залишається у Гадюкіних, проте ми можемо законно використовувати її. У Тернополі музиканти відіграли концерт, виконуючи  пісні нові та старі, згадували минуле та розповіли про те, хто у них зараз лідер.

Цій пісні вже років і років. “Файне місто Тернопіль” увійшла до альбому Братів Гадюкіних “Було не любити” ще у 94-му.

– Це як добрий день в нас. Файне місто Тернопіль – стало як добрий день.

Від 8 листопада це – частина бренду Тернополя. Учасники легендарного гурту передали нашому місту невиключні права на пісню, яку знають від малого до старого. Відтепер користуватись мелодією та гаслом “Файне місто Тернопіль” тернополяни можуть у законі. Самі ж Гадюкіни пригадують, відколи наше місто для них стало Файним.

– В ті часи, коли ми приїжджали, дуже тепло нас і публіка сприймала і особисто люди. Ми не знали де вони живуть, мобільних не було, але як тільки ми в Тернополі, приходила якась кількість людей, до 10 і от вони завжди якось з’явлались. І це не є якась дань придуманому, що файне місто, воно дійсно було тепле, – пригадує учасник гурту “Брати Гадюкіни” Ігор Мельничук.

Аби вшанувати легендарний гурт та його покійного лідера Сергія Кузьмінського або ж Кузю, на вулиці Сагайдачного у Тернополі встановлять меморіальний інформаційний стенд. Саме у цьому будинку він колись жив і написав легендарний хіт. Стенд буде сучасним, що, як вважають Гадюкіни, сподобалось би Кузі. На Личаківському кладовищі, де він похований, встановили йому сучасний пам’ятник.


– Комусь підходить робити з мармуру ангелів, а Сергій був в нас такий більш рок-н-рольно-технологічний…

Його Гадюкіни вважають лідером і досі.

– Напевно і далі лідером залишається Сергій. Просто він в нас планка, нижче якої не можна опускатись. І якщо якесь рішення приймається, і я думаю, що хлопці погодяться, рахується, що : а як би на то відреагував Сергій, – каже учасник гурту “Брати Гадюкіни” Геннадій Вербяний.

– Знаєте, як загін, який втрачає бійця, який ніс прапор, то хтось інший має продовжувати нести той прапор.  Вирішили знов почати, чи продовжувати – як кому подобається. І ми чуємо в собі сили розповідати сьогоднішню історію, яка стається з нами і зі всіма. І дарувати оптимізм в наш час такий нелегкий, – говорить  учасник гурту “Брати Гадюкіни” Павло Крохмальов.