додому Головні Учасники бойових дій у Тернополі можуть паркуватися безкоштовно

Учасники бойових дій у Тернополі можуть паркуватися безкоштовно

974
Учасники бойових дій можуть користуватись послугами з безкоштовного паркування у Тернополі. У додатку «е-Тернопіль» цього тижня став доступний новий онлайн-сервіс – можливість оплати за паркування автотранспорту у місті. Про це повідомили у міськраді Тернополя.

Водії можуть користуватись 11-ма паркувальними майданчиками у місті та здійснювати оплату з допомогою додатку «е-Тернопіль». Доступні паркувальні майданчики на Привокзальному майдані, 1 (біля Залізничного вокзалу) та поблизу РК «Maxim», що на вул. Білецькій, 1, які облаштовані автоматичними шлагбаумами.

У місті оператори паркувань надають пільгу на безкоштовне паркування автотранспорту для учасників бойових дій. Для цього потрібно пред’явити посвідчення учасника бойових дій паркувальнику.

На Привокзальному майдані для зручності громадян розміщені додаткові таблички для УБД, для виїзду необхідно зателефонувати за номером +380933244647.

Для безкоштовного паркування на парковці біля РК «Maxim» учасникам бойових дій необхідно зв’язатись з оператором паркування з допомогою телефона. Потрібно відскакувати QR-код на інформаційний таблиці (розміщена на майданчику) та вибрати з переліку необхідне. Також для безкоштовного користування парковкою можна звертатись за телефонами: 098 777 12 37 та 067 351 41 01.