Головна АТО Учасників АТО, демобілізованих бійців та членів їх родин запрошують лікуватись безкоштовно

Учасників АТО, демобілізованих бійців та членів їх родин запрошують лікуватись безкоштовно

286

Учасників АТО, демfdwXYQcKYdUобілізованих бійців та членів їх родин запрошують лікуватись безкоштовно. Медики нагадують, що сесією Тернопільської міської ради прийнята відповідна програма. На це виділено понад 360 тисяч гривень.

– Виділено 360 тисяч на ці цілі. В залежності від профілю лікарні кошти розподілені між закладами охорони здоров’я, і, відповідно, допомога надається учасникам АТО в залежності від спеціалізації закладу. Так лікарня швидкої допомоги – невідкладні стани, друга міська лікарня – планові хвороби, третя міська лікарня – загальнохірургічні та терапевтичні хвороби та реабілітація і відновне лікування і первинна медична допомога надається в центрах первинної медико-санітарної допомоги, – каже  начальник управління охорони здоров’я Тернопільської міськради Ростислав Левчук.

Безкоштовну допомогу стоматолога можна отримати у комунальній стоматполіклініці. За неповний місяць заклади охорони здоров’я вже витратили майже 66 тисяч гривень. Решту, майже 300 тисяч, між лікувальними закладами можуть перерозподілити через різне їх навантаження.

-Так, наприклад, стоматологія на сьогоднішній день вже практично використала кошти, в той же час інші заклади тільки в процесі їх освоєння. Запрошуємо всіх, хто потребує цієї допомоги, звертатися в заклади охорони здоров’я безпосередньо в приймальні відділення, до головних лікаріві в відділ охорони здоров’я, – каже  начальник управління охорони здоров’я Тернопільської міськради Ростислав Левчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here