додому надзвичайне Убивство 23-річної продавчині із Теребовлі – розкрито, злочинця затримано

Убивство 23-річної продавчині із Теребовлі – розкрито, злочинця затримано

386

vlcsnap-2015-01-19-17h44m28s227Убивство 23-річної дівчини – розкрито, злочинця затримано і він уже зізнався в скоєному. У четвер, 15 січня, молоду продавчиню одного із продуктових кіосків в Теребовлі було вбито із особливою жорстокістю – від 15 до 20 ударів ножем. На це пішов 32-річний чоловік родом із Скали Подільської, раніше судимий, аби відібрати у дівчини виручку магазину.

– Дівчина працювала продавцем в торговому закладі і половину шостої, коли закривала вже цей кіоск, де продавалися продукти, зайшов злочинець і з метою пограбування наніс від 15 до 20 ударів ножем. Дівчина померла на місці, труп її був виявлений власником і родичами буквально там до години часу, – розповів  полковник міліції, т.в.о. начальника УМВС в Тернопільській області Олександр Богомол.

Здобутком злочинця стала виручка продуктовго кіоску – трохи більше 2 тисяч гривень. Правоохоронці взнали приблизні прикмети підозрюваного й маршрути пересування. 17 січня його затримали. Це був мешканець Скали Подільської Борщівського району, 32-річний чоловік, який 17 років свого життя у різний час провів за гратами. На свободі опинився в жовтні минулого року, після відбуття восьмирічного ув’язнення.


– Маємо особу 83 року народження, раніше судимого за статтею 121 частиною другою, тобто нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що потягнули за собою смерть і також раніше судимого за незаконне заволодіння автотранспортом. Ця людина у вбивстві, скажем так, зізналась. Були виявлені, видала одяг, в якому була під час вбивства, взуття, частина грошових коштів була видана, – повідомив Олександ Богомол.