додому благоустрій У зв’язку із сильним снігопадом у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення

У зв’язку із сильним снігопадом у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення

1006
У зв’язку із сильним снігопадом у Тернополі оголошено “жовтий рівень” системи оповіщення. Інтенсивно сніг почне падати близько 17 години вечора і триватиме до самого ранку, попереджають комунальники.  Щоб кращи розчистити дороги, тернополян просять прибрати автомобілі із проїзних шляхів.

На календарі добігає кінця останній місяць зими, проте за вікном погода демонструє протилежне: температура повітря майже -20  і дує сильний вітер. До погіршення погодніх умов додався ще й снігопад. У зв’язку з цим, в Тернополі оголосили “жовтий рівень” системи оповіщення.

– Ми вже оголосили “жовтий рівень” оповіщення населення. Ми цього року запровадили такий метод привентивного посипання, тобто ми посипаємо перед тим, як починаються снігоподи. Для того, щоб було зручно рухатися, – розказує начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ ТМР Оксана Лобурак.

Cніг буде не сильними, але падатиме цілу ніч. Для кращого і ефективнішого прибирання комунальники просять водіїв авто прибрати свій транспорт із проїзних шляхів.

– Звертаємся до водіїв транспортних засобів, які паркуються на стоянках, прибудинкових територіях, щоб вони прислухались до наших повідомлень і зробили висновки: прибрали автотранспорт із проїжджої частини і прибудинкової території, щоб техніці не заважати прибирати, – каже Оксана Лобурак.

Останній сніг, який випав на початку лютого, продемонстрував, що не усі комунальні служби впоралися  зі своїм завдання. Найгірше розчищали тротуари, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. Запевняють, цього разу, ситуацію виправлять.

– Наскільки я знаю, минулого разу краще спрацював Міншляхбуд. Вони швидше виїхали і ефективніше це зробили. Масив Дружби був краще прибраний, ніж центр. Трошечки тротуари і Східний масив, де АВАКС, – говорить Оксана Лобурак.