![423247708_780695000770211_1396449285185628616_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/423247708_780695000770211_1396449285185628616_n-640x427.jpg)
Близько 150 пластунів зі всієї Тернопільщини взяли участь в окружному пластовому заході «Крути 2024». Його організував обласний пластовий вишкільний центр у Зборові до Дня памʼяті Героїв Крут.
Учасникам провели вишкіл із військової та медичної підготовки, перевірили фізичну та інтелектуальну підготовку юнацтва, а також ознайомили з історією бою, який прийняли молоді добровольці більш ніж 100 років тому, аби затримати ворога на кілька днів. Це дало можливість керівництву УНР зберегти українську державу, уклавши мирний договір у Брест-Литовську.
“Бій під Крутами – це подвиг, жертовність, вияв великої любові до України. Як і сто років тому, зараз українські добровольці жертвують собою, аби не дати тому самому ворогу знову захопити владу на нашій землі”, – зазначають у Тернопільській ОДА.