![408943483_1522023465200628_7707030500830388146_n (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/408943483_1522023465200628_7707030500830388146_n-1-640x970.jpg)
В державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)» відбулось весілля – в умовах позбавлення волі офіційно поєднатися шлюбом вирішила засуджена зі своїм коханим, який перебуває на службі в ЗСУ. Воїн, взявши відпустку, приїхав до коханої, щоб одружитися.
Проведення урочистостей одруження відбулось в рамках чинного законодавства.
“Адміністрація установи всіляко сприяє реєстрації шлюбів засуджених, оскільки підтримання соціальних зв’язків, створення родини, прагнення якомога швидше опинитися поруч з близькими людьми позитивно позначається на правослухняній поведінці засуджених та сприяє їх успішній соціальній адаптації після звільнення.” – прокоментувала подію адміністрація колонії.