додому Новини У Збаражі організували виставку картин поранених військових “Воїни світла”

У Збаражі організували виставку картин поранених військових “Воїни світла”

486

У Збаражі організували виставку картин “Воїни світла”. Автори робіт – поранені військові. Творчий процес відбувався під час сеансів арттерапії, які проводили для них волонтерка Олена Хмельницька та художник Рустам Давлетов. Наприкінці виставки відбувся аукціон, 4 картини бійців загальною вартістю 4700 вдалося продати. Гроші долучили до збору на необхідні речі для захисників. 

У Збаразькому замку відкрили виставку картин “Воїни світла”. Представлені на ній роботи створені пораненими військовими, які перебувають на лікуванні та реабілітації в лікарнях Тернополя. Роботи бійці написали під час сеансів арттерапії, які для них організовували художник Рустам Давлетов і волонтерка Олена Хмельницька.

Організаторка виставки – волонтерка з Рубіжного Олена Хмельницька. Жінка разом із сім’єю у березні 2022 року була змушена покинути Луганщину та переїхати до Збаража. У рідному місті Олена очолювала громадську організацію, яка допомагала військовим ще з 2014 року. Створювати картини разом із військовими, розповідає волонтерка, розпочали ще влітку 2022 року.

Наприкінці експозиції відбувся аукціон, на якому вдалося продати 4 картини бійців загальною вартістю 4 700грн. Ці гроші, розповідає Олена, долучать до збору на необхідні речі для захисників. Виставка “Воїни світла” у Збаразькому замку триватиме до кінця липня.