додому Новини У Зарваниці відбулася щорічна Всеукраїнська проща

У Зарваниці відбулася щорічна Всеукраїнська проща

603

«Народ, який вірить у Бога і приймає Його силу в Тайні Сповіді, є непереможним». Це слова з проповіді Блаженнішого Святослава у Зарваниці. Там у вихідні відбувалась традиційна щорічна Всеукраїнська проща. Сказане Предстоятилем УГКЦ розібрали на цитати. «Ми молимося за справедливий мир для України, за нашу з вами перемогу добра над злом, — ствердив Блаженніший Святослав. Трансляцію організувало і провело «Живе телебачення».

Сотні прочан пішою ходою прямували на вихідні до Зарваниці у Марійський духовний центр УГКЦ на Всеукраїнську прощу. Під час богослужінь біля парафіяльної церкви під проводом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава паломники молилися за перемогу у війні та Боже благословення над українським народом”. «Нас так болить ця війна: незнане поки що число загиблих, десятки тисяч поранених, тисячі зниклих безвісти. Ми сьогодні прийшли до Зарваниці, до нашої Мами, щоб Їй принести наш біль, наші сльози. І тут, у Зарваниці, Вона усіх нас пригортає», — сказав Предстоятель.

Блаженніший Святослав розповів, що по дорозі до Зарваниці зустрів одну маму, яка втратила на війні свого чоловіка і двох синів. Обіймаючи свою донечку, вона сказала: «Лиш би ми дожили до прощі у Зарваниці, а тоді вже в України нашу перемогу ніхто не вкраде». Розповів Блаженніший Святослав і про інші зустрічі.