додому надзвичайне У вихідні, що минули, на Тернопільщині трапилось 6 пожеж

У вихідні, що минули, на Тернопільщині трапилось 6 пожеж

694

У вихідні, що минули на Тернопільщині трапилось шість пожеж та ще три пожежі гасили рятувальники в обласному центрі. А сьогодні вночі у селі Старий Кокорів Кременецького району згорів легковий автомобіль. Усі пожежі ліквідували, люди не травмовані, причини загорань та матеріальні збитки наразі встановлюють, розповіли "Провінційним вістям" у територіальному управлінні МНС.

3 листопада трапилось дві пожежі – у селі Зарубинці Підволочиського району загорілась господарська будівля одного з приватних господарств. Майно рятувальникам вдалось врятувати. Інша пожежа того ж дня трапилась на автодорозі "Підгайці-Козова" села Криве Козівського району. Там загорівся вантажний автомобіль. Вогонь знищив електропроводку та 6 автошин. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюють.
 
– Із таких резонансних пожеж не було, такі рядові, єдине те, що згоріли два автомобіля за вихідні – це один марки ВАЗ 2101, мав необережність згоріти весь. Другий автомобіль згоріли тільки покришки та електропроводка автомобіля, – розповів начальник центру пропаганди Територіального управління МНС у Тернопільській області Ігор Невінський.
 
У Тернополі 4 листопада трапилось три пожежі – на вулиці Київській, 9 виникло коротке замикання електрощитів одночасно на двох поверхах будинку. Пошкодженні стіни будинку, стелі та електролічильники. Старі меблі та сміття загорілись між 8 та 9 поверхами того ж дня у третьому будинку на вулиці Петлюри. А сьогодні вночі на вулиці Глибока, 23 згоріла рекламна вивіска тату-салону. У районах області 4 листопада горіли господарські будівлі. Зокрема у селі Хомівка Зборівського району вогонь знищив стелю стодоли. У селі Бриків Шумського району пожежа виникла у господарській будівлі, згоріло півтонни сіна.
 
– За ці вихідні дві пожежі трапились в господарських будівлях, горіли в основномсу грубі корми які заготовили на зиму, сіно, солома. Взагалі ми б радили не зберігати на вишках, бо там ідйть електрощитові, димоходи, – каже Ігор Невінський.
 
4 листопада у селі Шумбар Шумського району горіла трансформаторна підстанція. Вогонь знищив трансформатор. Однією з найскладніших за минулий тиждень, розповідають рятувальники, була пожежа, яка виникла 1 листопада в селі Крогульці Гусятинського району. Там горіла будівля на площі 550 метрів квадратних, небезпеку становили 8 газових балонів, які знаходились всередині і в будь-який момент могли вибухнути. Пожежу гасили 3 автоцистерни та більше десятка рятувальників.
 
TV-4