додому політика У ВР України планують створити групу, яка б об’єднувала депутатів, представників західних...

У ВР України планують створити групу, яка б об’єднувала депутатів, представників західних областей

716

У Верховній раді України планують створити групу, яка б об'єднувала депутатів, представників західних областей. Автори ідеї переконані, що така єдність допомагатиме краще вирішувати проблеми мешканців нашого регіону. Про це сьогодні повідомили тернопільським журналітам народні депутати України: Василь Деревляний, Олексій Кайда та Ігор Побер.

Народні депутати розповіли: у Верховній раді активно включилися у роботу, живуть у столичному готелі. Запевняють: від квартир якщо і даватимуть – вони відмовляться. Сьогодні кожен із тернопільських обранців працює в одному із комітетів Верховної ради. Опозиційні сили в раді тримаються єдності, рішення узгоджують.

Одне із консолідованих рішень – висунення єдиного кандидата від опозиції в округах, де звільнились місця після парламентських виборів. У Тернополі "Удар" та "Батьківщина" вирішили на проміжних виборах підтримати висуванця "Свободи". Механізм висунення єдиного кандидата обіцяють застосувати і в райцентрах, а в Верховній раді демонструвати стабільне і відповідальне політичне партнерство.

попередня статтяОбережно, бурульки – звернення МНС
наступна статтяПочаївську Лавру поки що не приватизують