![Знімок екрана 2023-06-26 о 18.26.24](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрана-2023-06-26-о-18.26.24-640x327.jpg)
У вірменській церкві св. Григорія, що у Бережанах, в рамках артпроєкту “Мистецькі грані Бережан” виставляють творчі роботи місцевих талантів. Цього разу у храмі – діє експозиція робіт місцевої художниці Ірини Панашій “АкваРелі”. Вернісаж оглядав Назарій Голуб.
У Бережанах в місцевій Вірменській церкві можна оглянути персональну виставку художниці Ірини Панашій “АкваРелі”. Серед робіт як мальовничі пейзажі, натюрморти, так і реалії війни, – усе, як у житті.
В рамках артпроєкту “Мистецькі грані Бережан” експозиції місцевих митців у Вірменській церкві виставляють регулярно. Ірина Панашій представила 20 картин, написаних аквареллю та тематично поділених на серії: «Квіти», «Натюрморти»», «Війна». Є і поодинокі, як от «Писанкарство» представляє серію «Традиції», «Вулиця Валова» – серію «Місто».
Працюватиме виставка у Вірменській церкві понад місяць, тому організатори запрошують усіх охочих її оглянути.