![8e344003fc4d9f2433f50e0d0d4e2d9fb21bd268](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/8e344003fc4d9f2433f50e0d0d4e2d9fb21bd268-640x915.webp)
У військовому госпіталі Києва помер воїн Андрій Куриляк з села Горигляди, що на Чортківщині.
Про це повідомили в Коропецькій селищній раді.
— Шановна громадо. З скорботою сповіщаємо, що 15 березня 2024 року ми знову втратили Воїна, Героя. Андрій Михайлович Куриляк, 1984 р.н, мешканець села Горигляд, помер у військовому госпіталі Києва внаслідок поранень, отриманих при виконанні бойових завдань на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність, суверенітет і народ України від російського вторгнення, — йдеться у повідомленні.
Андрій вольовим рішенням став на наш захист у перші дні повномасштабного вторгнення окупанта. Призваний добровольцем з Бучанського району на Київщині, де на той час проживав.
Про зустріч кортежу загиблого та дату похорону буде повідомлено згодом.
— Висловлюємо щирі співчуття батькам, братам та сестрам, цивільній дружині, усім Рідним у Вашій невимовній скорботі! Просимо підтримки для сім’ї полеглого, молитви за упокій душі Воїна та щоб Бог укріпив його рідних в їх нестерпному Болю жалю, — йдеться у тексті співчуття.