додому духовність У Вербну неділю в Тернополі відзначать Архиєпархіальний День молоді

У Вербну неділю в Тернополі відзначать Архиєпархіальний День молоді

383

У Вербну неділю в Тернополі відзначають і Архиєпархіальний День молоді. З нагоди свята передбачені молитовні чування, перегляд фільмів та духовно-мистецькі програми. Розпочнуть святкувати День молоді вже в четвер, 25 квітня.

Святкувати День молоді в Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії розпочнуть вже в четвер, 25 квітня. На парафії Святих Володимира та Ольги, що знаходиться на масиві "Дружба" в Тернополі о 18 годині відправлять Божественну Літургію під час якої молитимуться за молодь. В п'ятницю, в Архикатедрі  о 16 молитимуться у стилі Тезе із братом Бенуагом.

– В п'ятницю будемо мати нічні чування, які організовує спільнота "Українська молодь Христові" на парафії Пресвятої Тройці, на вулиці Чайковського,1 А. Що тут буде цікавого – розпочнеться Хресна дорога, а далі молодь до пізньої ночі буде чувати, молитись, будуть дивитися цікаві фільми, зможуть поспілкуватися з священиками. Тобто, будуть такі цікаві нічні чування, на які запрошую всю молодь Тернополя, – розповідає прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Щороку традиційно Архиєпархіальний День молоді відзначають на Вербну неділю.

– Люди, які оточували Христа при в'їзді в Єрусалим, були різними, але Господь хоче, щоб ми були людьми віри. Тому запрошую усіх, хто буде святкувати цей празник, братиме участь у Дні молоді, освячуватиме лозу, щоб дійсно кожен себе запитав – якою сьогодні є наша віра, чи ми Богові довіряємо, чи дивлячись на Його в'їзд в Єрусалим ми дійсно знаємо. що це наш Месія. Спаситель прийшов, а не інша особа. Тому запрошую кожного християнина зробити цей празник для себе як свято віри, яке стане дорогою до вічного царства, – каже отець Олег.

В неділю, 28 квітня, в Українському домі "Перемога" в Тернополі о 15.30 відбудеться духовно-мистецька програма для молоді, зокрема, вистава "Розіпни Його" у виконанні спільноти "Знамення".