![381082079_1716745505417153_1783982342252122138_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/381082079_1716745505417153_1783982342252122138_n-640x427.jpeg)
У селі Козівка реконструюють будинок, який стане житлом для переселенців. Як повідомив голова Великогаївської громади Олег Кохман, роботи планують завершити до кінця року.
“Зараз тут реконструюють фасад та продовжують внутрішні ремонти. У будинку зможуть проживати близько 50-ти внутрішньо переміщених осіб”, – зазначив селищний голова.
Житло для ВПО у Козівці є спільним проєктом Червоного Хреста та сільської ради.
Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписала Меморандум про співпрацю з Великогаївською сільською радою. Відповідно до документа, передбачається реконструкція двоповерхового приміщення адміністративного будинку для довготривалого проживання внутрішньо переміщених осіб.