додому Новини У Великодні вихідні патрульна поліція Тернополя затримала трьох водіїв у стані алкогольного...

У Великодні вихідні патрульна поліція Тернополя затримала трьох водіїв у стані алкогольного спяніння

607

У Великодні вихідні патрульна поліція Тернополя затримала трьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння і зафіксувала одне ДТП, постраждалі якого отримали незначні травми. Квартирних крадіжок чи якихось гучних правопорушень не було. Загалом Великдень у обласному центрі пройiов тихо та спокійно, кажуть правоохоронці.

Під час Великодніх свят у Тернополі пройшло багато масових заходів. У зв’язку із цим охорону міста посилили на 30%, аби зберегти спокій та порядок у такі дні. Чи то належна підготовка патрульної поліції вплинула, чи то тернополяни так добросовісно себе поводили, та за підсумками безпеки громадського порядку під час Великодніх свят – значних правопорушень у Тернополі не було – розповідає заступник начальника УПП Тернополя Олег Сороковий.

– Навіть у деякі будні дні ситуація була гіршою. Тобто надзвичайних подій не сталося. Впродовж цих трьох днів було зупинено лише 3 водія, які керували транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, резонансних злочинів також не було, – каже Олег Сороковий.

Особливу увагу охоронці порядку звернули і на те, що у святкові дні тернополяни масово виїжджають із міста, зазвичай у такий час квартири залишаються без нагляду і частішають крадіжки. Та і тут все було добре. Також посилений склад поліціянтів слідкував за дотриманням правил дорожнього руху у Тернополі. За три дні зафіксували одне ДТП, винуватець якого був у стані алкогольного сп’яніння та наслідки цієї дорожньо-транспортної пригоди незначні.