![тренінг](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/treninh-640x480.jpg)
У Великоберезовицькій громаді провели тренінг “Захисник вдома”. Участь у заході взяли освітяни, працівники ЦНАПу та інших структурних підрозділів Великоберезовицької селищної ради.
“Тренінг “Захисник вдома” – це можливість впорядкувати знання, обмінятися досвідом, як зняти напругу у спілкуванні з військовими та ветеранами, залишитись підтримуючим та приймаючим”, – розповіли на сторінці у Великоберезовицькій громаді.
Також важливою стала тема роботи з емоціями та самопідтримки, усвідомлення своїх потреб у моменти, коли хочеться допомагати в умовах дефіциту власного ресурсу.
Організатори сподіваються, що такі тренінги допоможуть цивільним краще розуміти військовослужбовців.