![тернопіль](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/ternopil-640x480.jpg)
На сесії Тернопільської міської ради прийняли рішення про встановлення нової дати святкування Дня міста Тернополя. Замість 28 серпня обрали 15 серпня. Таке рішення пов’язано з переходом на новий календар.
Для того, аби визначити нову дату проводили опитування серед громадськості. Участь у ньому могли взяти усі бажаючі. Голосування проходило через систему “Електронних консультацій та опитувань”.
58,2% тернополян підтримали перенесення дати з 28 серпня на 15 серпня, 41,8% громадян висловилися проти цієї пропозиції.