додому надзвичайне У центрі Тернополя – аварія на водопроводі

У центрі Тернополя – аварія на водопроводі

604

У центрі Тернополя – аварія на водопроводі. Рух на вулиці Руській поблизу центрального універмагу міста був утруднений. Водоканалівцям довелося перекривати одну смугу руху. Прорив стався на водопровідній лінії, як наслідок – частина будинків на вулицях Руській та Острозького залишилися без води. Полагодити комунальники обіцяють якнайшвидше.

Сьогодні вранці вулицею Руська текли струмки води. Прорив на водопроводі стався несподівано, кажуть майстри. Але складність полягає в тому, що аварія сталася під товстим шаром асфальту, тож його доведеться спочатку вирізати, а лише тоді ліквідувати поломку. Комунальники змушені частково перекрити вулицю Руську. Для ремонту водопроводу одну смугу руху перегородили.

Володимир Ранецький, майстер КП "Тернопільводоканал": "Деякі будинки без води. Ми повинні були перекрити у зв'язку з тим, що стався прорив на великій чугунній трубі діаметром 250 мм". 

За попередніми прогнозами аварія на водопроводі сталася через старі зношені мережі. Їм у центральній частині міста майже півстоліття. Найімовірніше, кажуть майстри, перелом труби або вирваний стик. Прогнозувати, скільки часу триватиме ремонт, водоканалівці не беруться. Обіцяють, закінчити якнайшвидше.
 
Володимир Ранецький, майстер КП "Тернопільводоканал":
"Стараємося якнайшвидше. Задіяна техніка, люди без води і поставлене таке перед бригадою завдання, щоби ліквідувати якнайскоріше це пошкодження. Як ми розкриємо трубу, побачимо характер пошкоджень".