![357734681_1339989796864258_6350641830010292049_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/357734681_1339989796864258_6350641830010292049_n-1-640x853.jpeg)
На факультеті педагогіки і психології ТНПУ випускниці під час вручення дипломів освідчився хлопець. Про це повідомили на сайті ТНПУ.
— Під час вручення дипломів бакалаврам відділення “Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент” усі пазли склалися: випускники отримали омріяні дипломи, долаючи сходинку до професійного становлення; вони були у колі добрих друзів; за них раділи батьки та рідні. А також щасливим моментом урочистостей стала пропозиція руки та серця одній із випускниць ФПП, — йдеться у повідомленні факультету.