Головна Новини У Тернополі звільнили від плати за харчування пільгові категорії учнів

У Тернополі звільнили від плати за харчування пільгові категорії учнів

400

У Тернополі звільнили від плати за харчування пільгові категорії учнів. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Щоб отримати пільги на харчування, батькам або опікунам необхідно подати до навчального закладу відповідні довідки і документи.

У перелік категорій учнів, яких звільнили від плати за харчування, потрапили діти – сироти та діти, позбавленні батьківського піклування. Діти із малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах. Також до списку додали дітей, батьки яких загинули під час участі в АТО, школярів, батьки яких є учасниками бойових дій, або батьки яких беруть участь в АТО за висновками соціальних служб.

Окрім цього, від плати за харчування звільнені діти, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО та учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю з посиленою фізичною підготовкою.

Також рішенням виконавчого комітету підвищили вартість харчування, проте несуттєво. Якщо ще минулого року разове харчування в школі вартувало 11 гривень, то вже нині 12 гривень і 80 копійок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here