додому суспільство У Тернополі змагаються юні рятувальники

У Тернополі змагаються юні рятувальники

463

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників та обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків проводять сьогодні у Тернополі. У змаганнях беруть участь школярі з усієї області, серед учасників – і хлопці, і дівчата. Такі змагання і фестиваль традиційно проводять, аби навчити дітей правил безпечної поведінки, а ще – як правильно поводитись у надзвичайних ситуаціях.

Подолання стометрівки з перешкодами, підйом драбиною, гасіння пожежі – такі нелегкі завдання доводилось виконувати учасникам обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту.

Артур Санчук, учасник змагань із с. Великий Глибочок Тернопільського району: "- Найбільше мені получається по драбині лізти.

– Який рекорд?
– 9.84 секунди". 

Змагання з пожежно-прикладного спорту зібрали як бувалих учасників, так і новачків, проте усі запевняли: готувались наполегливо і ретельно.

Сергій Сновида, учасник змагань з Тернополя: "- Є сильні конкуренти, є слабкі, хто перший раз приїхав, то так.
– А ваша команда як почувається?
– Нормально, ще непогано".

За учасниками змагань, кожним їх рухом і кроком, пильно спостерігали судді. Найбільше до уваги брали спритність і точність.

Роман Губіцький, заступник головного судді обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту: "Це традиційні змагання, які проводяться щороку. На основі цих змагань буде відібрано склад збірної області, який прийме участь у Чемпіонаті України. Сьогодні в нас бере участь 18 збірних команд – це райони області та місто Тернопіль – і 3 вікові групи: молодша група, середня та старша група". 

У цьогорічному обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту перемогла команда Збаразького району. Друге місце вибороли учасники з Тернопільського району, третє – за командою Тернополя.