додому АТО У Тернополі збирають поламані або непотрібні срібні вироби на ордени “Народний герой...

У Тернополі збирають поламані або непотрібні срібні вироби на ордени “Народний герой України”

511

vlcsnap-2016-02-08-16h33m44s683У Тернополі збирають  срібло на ордени “Народний герой України”.  Ними нагороджуватимуть бійців, волонтерів, лікарів, священиків, журналістів, які перебувають в зоні АТО. Ініціатива проведення такої акції належить волонтеру Андрію Боєчку і його команді з Києва. До неї долучаються люди не лише з України, а й із за кордону. Тернополян також просять бути небайдужими.

– Чому так відбувається? Справа в тому, що державні нагороди практично не видаються. Чомусь, на жаль, видаються дуже часто лише посмертно. Хочеться дійсно відзначити найкращих, хочеться подякувати їм. І через те вони от почали таку ініціативу, ми власне тільки допомагаємо їм. Не всім людям, можливо, зручно там один перстень, одну сережку, одну порвану цепочку переселати самостійно в Київ. Тому в нас є такий волонтер Іра Максимюк, яка працює в такій установі по наданню вторинної правової допомоги безкоштовної, в тому числі і для учасників АТО. І вона збирає зараз це срібло, і також можна срібний лом приносити сюди, – говорить  волонтер штабу Самооборони Майдану Тернопільщини Ліля Мусіхіна.

Поламані чи непотрібні срібні речі тернополяни можуть приносити в штаб Самооборони Майдану та самостійно відправляти в Київ Андрію Боєчко.

– Не обов’язково нести нам, або Ірі. Можна безпосередньо кооперуватися там по двоє, троє, п’ятеро людей, там попитати в своїх знайомих і висилати безпосередньо на Київ на Андрія Боєчка, – каже Ліля Мусіхіна.

Там срібло переплавлять на ось такі срібні нагороди у вигляді тризуба. З червоно-чорною стрічкою для воїнів, і з синьо-жовтою для усіх інших.