Головна допомога У Тернополі збиратимуть кров для онкохворих дітей

У Тернополі збиратимуть кров для онкохворих дітей

491

krovУ Тернополі збиратимуть кров для онкохворих дітей, які лікуються у гематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні. Дітям катастрофічно бракує донорської крові, бо маленькі пацієнти, які проходять курс хіміотерапії, постійно потребують переливання та компонентів крові.

«Врятуй життя дитині» – акцію з такою назвою проведуть у Тернополі, аби зібрати кров для онкохворих пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні. З 1 до 31 жовтня тернополянам розповідатимуть, як можна долучитися до акції, а з 1 до 30 листопада збиратимуть кров.

– Минулі роки акція була проведена досить успішно, було зібрано 20 літрів крові. Сподіваємося що цього року вона буде більш масштабною, в більших об’ємах зберемо кров. Акція наразі Всеукраїнська, залучені відомі співаки, гурти, – розповідає керівник міського осередку “Правого сектора” Назар Сарабун.

Тернополянам, які хочуть стати донорами, достатньо зателефонувати за номером 097 186-39-59. Таким чином людина реєструється у волонтерів та отримує детальну інформацію.


– У Тернополі можна здати кров у центрі переливання крові по вулиці Клінічна ,8. Здача крові відбувається з 9 до 13 години. Після того, як людина здала кров, вона може дізнатися, якій самі дитині пішла її кров. Достатньо дати запит за номером, яким вона здавала. Також важливо знати, що в законодавстві України є зміни, тому кров здавати можна тепер за місцем прописки, тому потрібно звертатися у лікарні питати ,де є відділеня, і здавати кров, – пояснила представник “Жіночої Січі” Богдана.

Перед здачею крові потрібно ознайомитися з елементарними правилами.

– Людина має бути без інфекційних хвороб, це вже взнається на місці, робляться експрес-аналізи. Треба знати , що після проведених процедур пірсингу, татуювання, проколювання шкіри, не можна здавати кров. Людина має мати вагу не менше 50-ти кілограм, – додає Богдана.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here