додому Новини У Тернополі збиратимуть гроші для ЗСУ на різдвяному концерті

У Тернополі збиратимуть гроші для ЗСУ на різдвяному концерті

461

Галицький оркест запрошує усіх шанувальників різдвяної музики на концерт. Ви почуєте, зокрема, всесвітньо відому пісню «Тиха ніч», колядку «Пречистая Діва сина породила» та «Щедрик», який в усьому світі зараз є уособленням Українського Різдва.

Муніципальний Галицький камерний оркестр 27 грудня запрошує на «Різдвяну зустріч». Це благодійний концерт колективу на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляють на сторінці колективу у соцмережі.

— Різдво – особливий час – чистий, світлий, натхненний, сповнений позитиву і надії, радості та віри у диво… Звичайно, воєнний час – та наша «реальна» реальність, накладає відбиток на все. Живучи десь посередині між фронтом і тилом, між думками про те, як наші воїни «ТАМ» і як наші діти чи старенькі батьки «ТУТ», важко, а кажучи чесно, практично неможливо сповна зануритись у казкову атмосферу Різдва. Адже неможливо відключитися від думок і емоцій, які супроводжують перебіг сучасних подій чи добірки щоденних новин. Однак існують речі, що дають можливість хоч на деякий час відволіктися і просто подумати про хороше і світле, згадати минуле і помріяти про майбутнє. Саме таким променем добра і світла є музика, а особливо – Різдвяна, — зазначають організатори.

Вхід вільний.