додому благоустрій У Тернополі збудують три нових тролейбусних лінії

У Тернополі збудують три нових тролейбусних лінії

646

vlcsnap-2015-06-12-17h41m11s152У Тернополі майбутнє за електротранспортом. Вже незадовго у нашому місті збудують три нових тролейбусних лінії. Перша лінія з’явиться на вулицях Академіка Корольова-Академіка Сахарова – Романа Купчинського. Завершити роботи на цьому об’єкті та розпочати за цим маршрутом рух тролейбусів планують уже цього літа.

Тролейбуси – це екологічно чистий, дешевий транспорт, який возить велику кількість людей і необмежену кількість пільговиків. Тому цей вид транспорту для Тернополя є дуже важливим, вважає міський голова. У планах міста – облаштувати нові тролейбусні лінії на масивах “Сонячний”, “Східний” і “Дружба”.

– Тобто це 3 спальних райони, де живе велика кількість людей, які будуть мати можливість вже цієї осені, а це максимальний термін, користуватись тролейбусами. Зараз можна бачити, що вже зроблені роботи по монтажу тролейбусної лінії, яка піде з Купчинського на Сахарова. Тут є вже лінії електропередач, опори, освітлення – це вже зроблено. Розраховуємо, щоб ця лінія почала працювати вже в червні місяці, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Далі працівники приступлять до будівництва ліній на двох інших напрямах: вулицях Протасевича – Довженка – Лесі Українки та вулицях Бережанська – Лучаківського – Будного – Тролейбусна. Також цього року оновлять тролейбусний парк міста. Вже влітку влада міста закупить вісім тролейбусів чеського виробництва.

– Це перша партія 4 тролейбуси-гармошки. Далі буде їхнє розмитнення і в будь-якому випадку чи це буде червень, чи липень, але вони влітку вже будуть стояти на маршруті і будуть курсувати. Звичайно, ми намагаємося зробити так, щоб ці тролейбуси пройшли якомога швидше. Одночасно з відкриттям лінії на неї стали нові тролейбуси, бо тих, які сьогодні обслуговують Тернопіль, буде нехватати, якщо відкриється ще одна тролейбусна лінія, – каже Сергій Надал.