![bc_mm16_4_1_0](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/bc_mm16_4_1_0-640x658.jpeg)
Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон 3 вересня освятив наріжний камінь для будівництва храму на честь святого апостола Андрія Первозванного, що на бульварі Куліша у Тернополі.
Про це повідомили в Тернопільсько-Бучацькій єпархії Православної церкви України.
Спільно з владикою молилися настоятель протоієрей Ігор Маліброда, секретар Тернопільсько-Бучацької єпархії протоієрей Петро Заяць, Тернопільський благочинний протоієрей Петро Скрип, духовенство, віряни та благодійники.
Після звершення чину освячення архіпастир привітав присутніх зі знаменною подією та побажав благословенних успіхів у будівництві храму.