Головна благоустрій У Тернополі завершили капітальний ремонт двох прибудинкових територій

У Тернополі завершили капітальний ремонт двох прибудинкових територій

338

vlcsnap-2015-04-30-14h51m27s166Поганих доріг у Тернополі поменшає. У місті завершили капітальний ремонт прибудинкових територій на вул. Бандери, 74 та Слівенська, 3. Наразі капітально ремонтують двори будинків на вулицях 15 Квітня, 5, Лепкого, 14, Лучаківського, 12, Симоненка, 2, міжквартальний проїзд на вул. 15 Квітня, 7 – вул. Братів Бойчків, 5. Також триває капітальний ремонт тротуарів на вулицях Коновальця,  Морозенка та  Миру.

У Тернополі продовжують капітально ремонтувати прибудинкові території, міжквартальні проїзди та тротуари. На проспекті Степана Бандери, 74 та вулиці Слівенській, 3 роботи вже завершили, – облаштували тротуари, постелили асфальт. Продовжують викладати бруківкою пішохідні доріжки вздовж Слівенської.

– Це окремі об’єкти, але зроблені вони в комплексі, бо знаходяться поруч. Разом з тим зроблений заїзд міждворовий, була врахована думка мешканців щодо розміщенням сміттєвих контейнерів, дитячих майданчиків та облаштування проходів через двори, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Місцеві мешканці кажуть: ремонтів прибудинкових територій тут не пам’ятають останніх кілька десятків років.

– Багато людей кажуть, відколи той будинок тут ремонтів не було. І багато людей каже, чи з Канади, чи з Злуки, я була там, так гарно поробили, що я Вам кажу як в Європі ми живемо, дякувати Богу, дякуємо Йому, – говорить мешканка будинку на вулиці Слівенська 3, 34 Марія Миколаївна.

– Минулого року була прийнята програма тротуари міста Тернополя. Частина робіт була зроблена в минулому році, це вулиця Руська, бульвар Шевченка, Збаразька, Карпенка, ряд інших вулиць. В цьому році також заплановані цілий перелік вулиць. Скажімо, на стадії завершення зараз роботи по вулиці 15 квітня, яка зєднує вулиці Злуки і Київську, тут на вулиці Слівенській і є ще цілий ряд об’єктів, які заплановано зробити. Ця програма є оприлюднена, тобто всі мешканці можуть бачити і знати коли ці роботи будуть в них проводитися, – додав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here