Головна благоустрій У Тернополі завершують капітальний ремонт дворів на вул. Фабрична, 3 та Фабрична,...

У Тернополі завершують капітальний ремонт дворів на вул. Фабрична, 3 та Фабрична, 5

577

vlcsnap-2015-09-02-15h30m44s165У Тернополі завершують капітальний ремонт дворів на вул. Фабрична, 3 та  Фабрична, 5. Тут на прохання мешканців розширили дорогу, тепер її ширина становить – чотири з половиною метри, облаштували відмостки будинку,  демонтували старі бордюри та встановили нові, збільшили територію для паркування автівок та замінили комунікації.

Мешканці дворів на вулиці Фабрична три та п’ять розповідають, що раніше тут не могла проїхати одна машина, відтак звернулися до міської ради з проханням капітально відремонтувати двори їх будинків та розширити дорогу. Тепер ширина проїжджої частини становить чотири з половиною метри, крім цього комунальники встановили нові бордюри, збільшили територію для паркування автівок та замінили комунікації. Коли востаннє ремонтували Фабричну мешканці навіть не пам’ятають.

– Я вже певно навіть і не пам’ятаю, напевно коли я ще була маленька, і то ні, дуже давно. А побажання, щоб скорше зробили, бо тут камінці, діти беруть кидають в машини, шкода машин. А так наразі дякуємо, що ми добилися свого, що нам поремонтували дорогу.

Мешканці Фабричної просять також оновити дитячий майданчик встановити нові або полагодити існуючі каруселі. Побажання мешканців Фабричної в міській раді обіцяють врахувати. Загалом в Тернополі запланували капітально відремонтувати більше сорока дворів.

– Загалом цього року в Тернополі заплановано зробити капітальний ремонт більше сорока дворів та міжквартальних проїздів, це двори, у яких впродовж 20-30 років ремонти взагалі не робилися. Зокрема, за цією адресою було чимало звернень від мешканців, люди просили зробити капітальний ремонт дворів. Були обстеження, їх дійсно включили в перелік робіт, коли прийшли з проектом до людей, вони просили внести певні корективи, зокрема, розширити дорогу, збільшили кількість парковочних місь, зараз роботи йдуть до завершення, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here