Головна благоустрій У Тернополі завершують капітальний ремонт вулиці Спортивної

У Тернополі завершують капітальний ремонт вулиці Спортивної

393

Півтора місяці працювали комунальники над реконструкціями дороги на вулиці Спортивній, яка на думку тернополян – була однією із найгірших у Тернополі. На це з міського бюджету виділили майже мільйон гривень.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Завершили влаштування вчора нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону і сьогодні приступили до облаштування верхнього шару на вулиці Спортивній. Сподіваємося, що дощу не буде і сьогодні ми повинні були би завершити. Ще раз повторюся при сприятливих погодніх умовах".

На вулиці Спортивній, окрім повної заміни дорожнього покриття, повністю оновили систему водовідведення, облаштували бордюри і пішохідні доріжки. Востаннє ремонтували цю вулицю близько двадцяти років тому. А щороку глибокі ями підсипали щебенем. Аби встигнути завершти ремонт дороги, комунальники працювали без вихідних. Наступним завершити  ремонт планують на вулиці Гайовій.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Повністю забезпечено проїзд транспорту від "рогатки" до залізничного моста. Там дорога повністю відремонтована. Залишилося заасфальтувати примикання  вулиць Гайової бічної та Мостова бічна. Завтра там знімають верхній шар дорожнього одягу. І також при сприятливих погодніх умовах 2-3 дні ми завершимо цю ділянку вулиці Гайової".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here