додому здоров'я У Тернополі запрошують зголоситись до участі в благодійній акції “Здай кров –...

У Тернополі запрошують зголоситись до участі в благодійній акції “Здай кров – врятуй життя”

458
Долучитися до благодійної акції  "Здай кров – врятуй життя" небайдужих запрошують студенти Тернопільського національного педагогічного університету. Акція відбуватиметься 28 листопада. Участь у ній можуть брати повнолітні, які не мають протипоказів до донорства.

Акцію "Здай кров – врятуй життя" студенти Тернопільського національного педагогічного університету проводять вдруге. У березні цього року в акції взяли участь близько 30 добровольців і назбирали більше 25 літрів крові. Організатори переконані: цього разу до здачі крові долучиться більше людей, наразі вже зголосилося більше 30.
 
– Просимо тернополян долучатися до цієї акції, не тільки студентів, а й усіх тернополян. Ми просимо усіх, хто відчуває себе здоровим, є в нормальній фізичній формі, це можна зробити на сайті нашого університету, там вся інформація є подана. Це все відбуватиметься 28 листопада в 44 та 45 аудиторії нашого університету, з 9 ранку при потребі навіть до 12 години, – розповіла студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ірина Ваврик.
 
Донором не можна стати, коли у людини венеричні хвороби, алергія. Якщо за 10 днів до здачі крові вам видаляли зуби, або ж робили щеплення впродовж попереднього року –  здавати кров у цих випадках не можна.
 
– Аби стати донором, потрібно бути у хорошій формі, бути здоровими. Перед здачею крові не потрібно навантажувати себе, не курити близько двох годин перед і після здачі крові, день перед тим потрібно харчуватися здоровою їжею, обмежувати жирну, – каже організатор акції "Здай кров – врятуй життя" Мар'яна Грищук.
 
Докладніше про акцію "Здай кров – врятуй життя"  можна дізнатися на сайті , там також є й анкета, яку можна заповнити для участі в акції.
 
TV-4