Головна здоров'я У Тернополі запрацював пересувний стоматологічний кабінет

У Тернополі запрацював пересувний стоматологічний кабінет

368

В Тернополі полікувати зуби можна безкоштовно та ще й не відпрошуючись із роботи. Таку первагу нині мають працівники комунальних підприємств нашого міста. За бюджетні гроші міська рада купила спеціальний переносний стоматологічний комплекс. Першим підприємством, де працівники можуть безкоштовно полікувати зуби, стало КП "Тернопільелектротранс".

КП "Тернопільелектротранс" налічує близько 400 працівників. Віднині і до кінця літа усі вони мають можливість безкоштовно полікувати зуби безпосередньо на території підприємства. За мобільний стоматологічний комплекс, який тут розмістили, відповідає Тернопільська міська стоматологічна поліклініка. Обладнання та медикаменти комплексу – нові і сучасні. Лікуватиме тут пацієнтів лікар-стоматолог Наталія Смоляк, яка терапевтичною стоматологією займається уже понад 25 років. Вона розповіла, які саме послуги тут надаватимуть.

Наталія Смоляк, лікар-стоматолог Тернопільської міської стоматологічної поліклініки: "Огляд і все, і поставити якісь пломби і гігієна, так і гігієна ну по мірі можливості що можна зробити – це зняття зубного каменю і навчання гігієни, як правильно доглядати за порожниною рота".

Якщо ж у пацієнта проблеми із зубами серйозніші, його напризволяще не залишать – мобільний стоматологічний комплекс, придбаний для безкоштовного лікування працівників комунальних підприємств Тернополя, складається із двох частин.

Любов Бєлінська, завідувач терапевтичного відділення Тернопільської міської стоматологічної поліклініки: "Друга у нас стоїть в поліклініці стаціонарна установка, також придбана нова за ці кошти. Значить, якщо будуть якісь складніші діагнози чи потребує пацієнт хірургічної допомоги чи ортопедичної, то доктор тут буде давати спеціальний талон в поліклініку і його отам на тій установці будуть приймати".

Із таким направленням пацієнта також лікуватимкть безкоштовно.

Олександр Кухарчук, головний лікар Тернопільської міської стоматологічної поліклініки: "Ви бачите, що це все нове і це все не вжито, що це взяте то, шо тобі не потрібно от, і воно буде служити, не один рік буде служити, це не разова акція".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "В результаті цього не тільки комунальне підприємство електротрансу, а будь які інші, які є в Тернополі, будуть мати можливість лікувати своїх людей тут безкоштовно, без відриву від виробництва, щоб люди не втрачали час. З вересня ми плануємо, як тільки почнуться школи, щоб учні активно, там де немає стоматкабінетів, щоб вони долучались до цієї програми і мали можливість полікуватись".

Після цього почергово для безкоштовного лікування мобільний стоматологічний комплекс вирушить у інші комунальні підприємства міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here