додому Новини У Тернополі закликають писати Путіну листи

У Тернополі закликають писати Путіну листи

416

1368519958_0036.1000x800Листи Путіну просять писати усіх небайдужих волонтери. Текст може бути довільний, головне аби вкотре нагадати, що українці не хочуть війни, ми прагнемо миру та спокою, кажуть активісти.

– Я хочу звернутися до всіх дітей, до дітей всього світу, то не тільки тернополян стосується,  а й дітей Росії, Америки, Азії. Напишіть такий лист Путіну, щоб в нашій країні настав мир, щоб в нашій країні настав спокій, – говорить волонтер Руслан.

Організатори акції просять директорів шкіл, ВИШів оголосити у себе в закладах про цю акцію. Листи бажано приносити у конвертах, волонтери їх підпишуть і відправлять у Росію.

– Напишіть, що Ви хочете миру, намалюйте малюнок, я надіюся, коли все суспільство встане і напише маленьке слово “Я хочу миру”, хоч одна людина прочитає в Росії наш лист, вона зрозуміє, що ми хочемо миру, ми не хочемо війни, – каже Руслан.

Листи та малюнки можна приносити за адресою вул. Крушельницької, 1. Волонтери продовжують допомагати українській армії, серед іншого збирають листи, українську символіку для наших вояків. Для них така підтримка надзвичайно важлива, каже Руслан.

– Коли ми привезли український стяг, хлопці кажуть, ти нам тушонок не давай, дай нам українську символіку. Я не розумію, чому Росія так боїться нашого українського прапора, ми ж не нищимо їх прапор, не знущаємося, але чому так, чому вони бояться слово українець. Вони нас називають укропами. Ми автомобіль як відправляли, то ми зробили номера – “Укроп”, український опір, хай так буде. Ви самі нас назвали українським опором.