додому Новини У Тернополі за проїзд неможливо буде розраховуватися телефоном чи годинником, але це...

У Тернополі за проїзд неможливо буде розраховуватися телефоном чи годинником, але це тимчасово

697

У громадському транспорті Тернополя тимчасово призупинять можливість оплати проїзду пристроями з NFC (телефон, годинник, фітнес-браслет), але і далі діятимуть – Соціальна картка тернополянина, безконтактна банківська картка, або проїзний квиток тривалої дії.

Вже тривалий час в тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі міста функціонує виключно електронна форма оплати за проїзд – сплатити можна безконтактною банківською картою, «Соціальною картою тернополянина», неперсоніфікованим електронним квитком або разовим проїзним квитком.
У зв’язку із проведенням технічних робіт у процесінгу банку-еквайра з 10 липня тимчасово призупинять можливість оплати проїзду у громадському транспорті пристроями з безконтактними функціями (телефоном, годинником, фітнес-браслетом). Тобто оплатити за проїзд можна буде «Соціальною карткою тернополянина» – 8 гривень, безконтактною банківською карткою – 10 гривень, або проїзним квитком тривалої дії, який можна придбати та поповнити у будь-якому авторизованому пункті поповнення електронних квитків.
Вартість такого квитка становить 25 гривень, а вартість проїзду з ним – 9 гривень.
Пересадка без повторної оплати діє впродовж 30 хв. Знайти пункти поповнити проїзних квитків можна у мобільному додатку «е-Тернопіль» у розділі «Де транспорт» – «Термінали».
Завантажити додаток можна на будь-які смартфони на операційних системах Android та на iOS, повідомляє сайт Тернопільської міської ради.