додому культура У Тернополі з’явиться мультимедійна лабораторія в галузі культури

У Тернополі з’явиться мультимедійна лабораторія в галузі культури

530

У Тернополі з'явиться мультимедійна лабораторія в галузі культури. Що таке медіалаб? Які можливості  отримають мешканці Тернополя? Ці питання будуть обговорюватись в ході конференції "Культурна освіта. Нові часи. Нові засоби.", яка пройде  24-25 жовтня в Українському домі "Перемога". Іноземні гості, учасники конференції, продемонструють свої кращі напрацювання щодо використання цифрових технологій в галузі культури. Організатори заходу запрошують усіх, кому цікаві нові цифрові технології і можливості, взяти участь у конференції.

У розвинутих країнах світу доволі популярними є медіалаби – центри обміну інформацією, знаннями, досвідом в певній галузі. Там діти і дорослі навчаються азам використання цифрових технологій при обробці фото та відеозображень, аудіоматеріалів, освоюють навички анімації, програмування. Також медіалаби дозволяють дітям дошкільного віку краще і швидше вивчати світ.

Навчання в таких медіалабах передбачає перегляд тематичних роликів і фільмів, дозволяє грати в інтерактивні ігри, розвивати спритність і дотепність. Окремі мультимедійні лабораторії при навчальних закладах змінюють саму систему освіти, зв'язують викладачів і студентів на різних континентах, забезпечують обмін знаннями і досягненнями, дозволяють спілкуватись із фахівцями і практиками у всьому світі.