Головна Новини У Тернополі взялись за торгівлю алкоголем після десятої вечора

У Тернополі взялись за торгівлю алкоголем після десятої вечора

446

vodkaУ Тернополі планують вирішити проблему продажу алкоголю після двадцять другої. Нагадаємо, що із десятої вечора до восьмої ранку майже по всій області торгувати спиртним заборонено. У минулу суботу тернопільська правоохоронці провели кілька рейдів магазинами міста. Підсумки невтішні, адже деякі підприємці на цю заборону не зважають.

– Магазин “Продукти” по вулиці Богдана Хмельницького, “Коровай” просп. С. Бандери, “Осіріус” вул. Просвіти, “Марія” вул Петлюри, “Продукти” вул. Острозького, “Христя” вул. Протасевича. Продавали алкоголь, зафіксовано ці продажі, матеріали зібрані для адміністративної відповідальності, – розповідає начальник УМВС У в Тернопільській області Олександр Богомол.

Міліціонери кажуть, більшість злочинів, в тому числі і тяжких, роблять п’яні люди. Тому правоохоронці планують спинити бум алкоголізму будь-якими способами. Перевірки магазинів області ж планують продовжити. Також Олександр Богомол дав доручення міліціонерам перевірити, чи законість встановлених у місті кіосків та чи мають вони дозволи на проведення торгівлі. Також звернуть увагу і на те, чи їх розташування відповідає правилам дорожнього руху.

– Багато є різних павільйонів, будок якихось, розкладушок, які стоять близько до дороги, які перешкоджають десь нормальному обзору водіям, які їдуть по цій дорозі, відповідно, наражають на небезпеку як водіїв так і пішоходів, – каже начальник міліції.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here