додому суспільство У Тернополі вже думають про двохсотріччя Тараса Шевченка

У Тернополі вже думають про двохсотріччя Тараса Шевченка

476

Про двохсотріччя Тараса Шевченка думає і влада Тернополя. До березня 2014 обіцяють повністю оновити сквер, в якому стоїть пам'ятник Кобзарю. 

Пам'ятник Тарасу Шевченку у сквері поруч із Тернопільським академічним обласним драматичним театром встановили у 1982 році. Відтоді сам сквер не надто змінився. Цьогоріч міська влада запланувала цю територію повністю відреконструювати, на що виділили понад 700 тисяч гривень. Оновити сквер планують до 2014 року, коли святкуватиметься двохсота річниця від дня народження Кобзаря.

– Власне за цей рік ми повинні зробити роботи, для того щоб наступного року святкувати вже біля повністю оновленого скверу. Передбачається заміна існуюючої сьогодні, покриття, плитки на нову плитку, із урахуванням потреб водовідведення, облаштування нових зелених зон. Нове облаштування сходових маршів, які дадуть можливість більш ширшого проходу людей. Тут більша територія буде для розміщення людей, крім того облаштування окремих зон для квітів навколо пам'ятника, додаткове озеленення, облаштування додатковими ліхтарями і також лавочки, для того щоб мали можливість люди присісти відпочити, – каже міський голова ТернополяСергій Надал.