додому суспільство У Тернополі визначили кращого зимового рибалку України.

У Тернополі визначили кращого зимового рибалку України.

549

Тернопільський став уже неодноразово приймав подібного роду змагання, втім, Чемпіонат України із зимового лову риби з криги на мормишку тут провели вперше. Участь у змаганні взяло 13  команд із різних регіонів країни. За рибалками на кризі, аби не було різного роду порушень стежило десятеро суддів. Роботи, кажуть вони, було небагато.

– В основному ми тільки наглядаєм, ну інколи бувають такі мілкі порушення. Вони всі це все це знають, того шо вони вже пройшли і чемпіонати України і чемпіонати світу, тут є і чемпіони світу всі, які наші були, такщо вони це все знають, – розповідає старший суддя Чемпіонату України із зимового лову риби з криги на мормишку Володимир Волчастий.

Титулованість спортсменів підтвердили і їх результати.

– Вже поступила сьогодні інформація, що недостатньо тих кульків які були видані спортсменам для збору риби. Тобто вже зараз додатково спортсменам понесли по другому кульку,- каже головний суддя, суддя національної категорії Сергій Копчак.

Переможців визначали зважуючи та сумуючи їх улови. Команда Тернопільської області, яка минулоріч була чемпіоном, цього разу обмежилася сьомим місцем. Бронзу чемпіонату виборола команда Київщини. Харківські рибалки заслужили срібло. Найкраще наловила на Тернопільському ставі команда Києва, за що отримала золоті нагороди. Зокрема допоміг їй у цьому Олексій Страшний, який став чемпіоном в індивідуальній першості. Його улов за два змагальні дні – 9 кілограмів і 20 грамів риби.

– Дуже щедра у вас водойма, дуже багато риби, у нас у Києві стільки риби навіть на звичайній рибалці не часто здається злапати, тут це – просто задоволення. Просто задоволення, мені дуже сподобалося, сподіваюся ще на таку рибалку потрапити у вас тут, – розказав чемпіон України із зимового лову риби з криги на мормишку Олексій Страшний.